Ahmet Veli Olgundeniz

Ahmet Veli Olgundeniz

Ahmet Veli OLGUNDENİZ, 1972 İzmir doğumludur. İlköğrenimi İzmir’de tamamladıktan sonra 1994 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olmuştur. 20 yıla yakın mesleki yaşamında sırasıyla Tercüman, Zaman, Intermedya Ekonomi, Paramatik, Ekonomist, Gözlem gazetelerinde çalışmıştır. Stajyer muhabir olarak başladığı çalışma hayatına haber müdürlüğü, yazı işleri müdürlüğü ve yayın yönetmenliği görevlerinde bulunan Olgundeniz in meslek yaşamı yönetim ve insan kaynakları alanında uzmanlaşarak geçmiştir. Halen Yeni Asır Gazetesi’nde İnsan Kaynakları Gazetesi editörlüğü ve köşe yazarlığı yapmakta olan Olgundeniz Yeni Asır TV’de de İş Kariyer adından bir televizyon programı hazırlayıp sunmaktadır.

İş yaşamı, insan kaynakları ve kariyer alanlarında şu ana kadar 300’ün üzerinde köşe yazısı yayınlanan ve 200 TV programı yapan Olgundeniz son iki yıldır İzmir’de halka açık, panel, seminer ve zirveler organize etmektedir. Üniversiteler ve çeşitli sosyal kuruluşlarda iş arama yöntem ve teknikleri üzerine seminerler veren Olgundeniz, sosyal projeler kapsamında gönüllü olarak kariyer danışmanlığı ve öğrenci koçluğu yapmaktadır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Danışma Kurulu üyesi olan Olgundeniz Ege Kariyer ve Öğrenci Koçları Derneğini’nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. İleri derecede İngilizce bilen Olgundeniz evli bir çocuk babasıdır.

www.olgundeniz.com
ahmetveli@olgundeniz.com

Yazarın Yayınevimizden Çıkan Kitapları

Diğer Yazarlarımızı da Görmek İster misiniz?

Nossratt Peseschkian

Nossratt Peseschkian

Randy Gage

Randy Gage

İsmail Barış Özpazarcık

İsmail Barış Özpazarcık

Ömer Çam

Ömer Çam

Osman Karadağ

Osman Karadağ

© Beyaz Yayınları 2018

Bugün: 21.10.2018 16:13:28

Kampanyalar ve Yeni Kitaplarımızdan Haberdar Olun

7x24online.com