Devrim Atılkan

Devrim Atılkan

Ben kimim? Tüm sıfatlarımın dışında doğduğum günden beri bu sorunun cevabını bulmak için sürekli araştıran, öğrendiklerini hayata aktarmaya çalışan, çevresindekilere farklı bakış açısı göstermeyi kendine amaç edinmiş, bu dünyaya, farklı insanların bir arada keyifli ve üretken vakit geçirebileceklerini göstermek için geldiğine inanan biriyim. Biraz herkes gibi, biraz siz gibi, çoğunlukla devrim gibiyim! Yetmedi sıfatlar lazım derseniz: 77’liyim. Her şeyden önce ‘anneyim’ Eşim, kız kardeşim, kızım, gelinim, yengeyim, yeğenim, eltiyim, kuzenim ha birde eski bankacıyım.

Daha daha derseniz. Eskiden bebekkokusu.com’da köşe yazarıydım. Şimdi kendi blogumda yazarım. Bunlar yetmez bana, birde İzmir-Bergama Halkın Sesi Gazetesi köşe yazarıyım. Ha unutmadan, bir de bu kitabın yazarıyım.
Yazdım yazdım bitmedi. ‘40 Sihirli Gün’ ü de yazıyorum. Kısmetse onunda yazarı olacağım. Yazacaklarımda bitmeyecek gibi. Seneye ‘Sihirli 40 Ay’ı da yazıp üçleme yapacağım. Bu sebeple ‘yeniden’ öğrenci olanım. Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi-Okul Öncesi Bölümünde Yüksek Lisans okuyacağım. İşletme mezunuyum diye üstüne birde fazladan Bilimsel Hazırlık Sınıfı okuyacağım.

Kim bilir, tüm bunların arasında belki ‘yeniden’ anne olacağım. Ve ben hayatımı hep, akışına bırakacağım. Hayatın TÜM Krizlerine inat yaşayacağım.

Devrim Atılkan
Sadece kendi!
http://blog.milliyet.com.tr/krizeinathayat

Yazarın Yayınevimizden Çıkan Kitapları

Diğer Yazarlarımızı da Görmek İster misiniz?

Engin Çınar İlker

Engin Çınar İlker

Celaleddin Uzuner

Celaleddin Uzuner

Selim Turan

Selim Turan

Damla Ataman Polat

Damla Ataman Polat

Randy Gage

Randy Gage

© Beyaz Yayınları 2019

Bugün: 16.01.2019 19:04:31

Kampanyalar ve Yeni Kitaplarımızdan Haberdar Olun

7x24online.com