Damla Ataman Polat

Damla Ataman Polat

1990 da Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden, 1996 yılında ise Kanada’da Vancouver Centennial Business Collage, MBA Programından mezun oldu. 1992 – 1994 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde Howard Jhonson Oteller Zinciri’ nde Halkla İlişkiler Yöneticiliği görevini yürüttü, yenilikçi uygulamaları ile dikkat çekerek uluslararası projelerde yer aldı. 1994 –1996 yılları arasında MBA programı sırasında, Kanada’da Victory Consultancy and Research Services’da danışman olarak çalıştı, 1996 yılında tekrar Amerika Birleşik Devletleri’ne dönerek Continental International’da Projeler Müdürü olarak Uluslararası projeler yürüttü.

1997 yılında Türkiye’ ye dönerek, sırasıyla Epsilon Grup’ta Yurt Dışı İlişkiler Koordinatörlüğü ve İş Geliştirme Direktörlüğü, Tepe Grubu’nda Franchise ve İş Geliştirme Müdürlüğü ve Doğan Holding’de İş Geliştirme ve Stratejik Planlama Müdürlüğü yaptı. Bu dönemde yöneticiliğe ek olarak, uluslararası projeler ve eğitimler gerçekleştirdi, seminerler verdi.

2002 yılında Eğitim ve Danışmanlık sektörüne transfer olarak, farklı eğitim projelerinde görev aldı. 2002 ile 2004 yılları arasında, Eğitim Programları, Danışmanlık Projeleri, Yetkinlik Geliştirme Programları, Liderlik, Takım Oyunu ve Motivasyon Programları tasarladı, planladı ve uyguladı. Bu firmalar arasında Unilever, Siemens, Eczacıbaşı, Sabancı Holding, Koç Holding, Oracle, TOFAŞ, ToyotaSA, Henkel, Intema, Astra Zeneca gibi markalar yer almaktadır.
2004 yılında Turuncu Eğitim Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şti’ni kurarak, Eğitim ve Danışmanlık sektöründe kendi adına çalışmaya başladı.

Damla Ataman’ın uzmanlık alanı, Planlama ve Zaman Yönetimi, İşbirliği ve İletişim Yönetimi, Kişisel Başarıya yönelik başlıklardır. Eğitim programlarında son 2 yılın memnuniyet ortalaması % 97 olarak gerçekleşmiştir.
"Kaliteli Yaşam İçin ZAMANI YÖNETMEK" isimli kitabın yazarıdır. Kongre ve Toplantı Katalogunda düzenli olarak makaleleri yayınlanmaktadır. 2 çocuk annesidir. Türkçe ve İngilizce programlarda eğitimler vermektedir.

Yazarın Yayınevimizden Çıkan Kitapları

Kaliteli Yönetim İçin Zamanı Yönetmek

Kaliteli Yönetim İçin Zamanı Yönetmek

Damla Ataman Polat

Diğer Yazarlarımızı da Görmek İster misiniz?

Nihat Demirkol

Nihat Demirkol

Ahmet Hamamcıoğlu

Ahmet Hamamcıoğlu

Engin Çınar İlker

Engin Çınar İlker

R. R.Roberts, J Gallegher

R. R.Roberts, J Gallegher

Ali Dinler

Ali Dinler

© Beyaz Yayınları 2019

Bugün: 23.02.2019 18:34:41

Kampanyalar ve Yeni Kitaplarımızdan Haberdar Olun

7x24online.com