Celaleddin Uzuner

Celaleddin Uzuner

İlkokul ve ortaokulu Edirne'de, lise eğitimini Antalya'da tamamlayan NLP ve Hipnoz Eğitmeni Celalettin Uzuner Ankara Üniversitesi DTCF Felsefe bölümünü bitirdi. Lisede iken klasik dil merakı nedeniyle öğrendiği Osmanlıca, "Manyetizma, Hipnotizma, Somnombolizma" adlı eseri çevirmesini sağladığında hipnozla ilgili yolculuğu başlamış oldu. Ülkemizde NLP ile ilgili verilen Eğitimlere de katılan yazarımız NLP Practitioner Eğitimini INLPTA Master Trainer'ı Debra Wylde'tan aldı. Master Practitioner eğitimini C-NLP Eğitmeni Dirk BANSCH ile gerçekleştirdi. NLP Trainer ve Master Trainer Eğitimini INLPTA Başkanı Dr. Wyatt WOODSMALL ve Debra WYLDE'dan alarak INLPTA'nın kayıtlı uluslararası eğitmenleri arasına katıldı. Ayrıca iki kez NLP Trainer&Master Trainer eğimlerinde Dr. Wyatt WOODSMALL ve Master Trainer Dharma Z. GAYNES ile birlikte eğitmen olarak yer aldı.

Çok güçlü bir davranış değişim teknolojisi olan "Advanced Behavioral Modeling" eğitimini; yaratıcılarından biri olan Dr. Wyatt WOODSMALL'dan alan Uzuner, MODELLEME UZMANI sertifikasına sahiptir. Ayrıca Karakter Analizi'ne yönelik araştırmalarda uzmanlaşmış olan ULUSLAR ARASI TİPOLOJİK ARAŞTIRMALAR ENSTİTÜSÜ' nün çizdiği çerçevede Dr. Wyatt WOODSMALL'dan Davranış Kalıpları, Enneag­ram, Myers-Briggs, Claer Graves Modeli gibi çeşitli psikolojik ve eğitimsel tipolojileriyle ilgili eğitimleri tamamlamıştır. NLP'nin kişisel gelişim ve terapi dünyası için yeni bir çığır açan en güçlü tekniklerinden birisi olan TIME LINE THERAPY eğitimini yine tekniğin yaratıcılarından biri olan Dr. Wyatt WOODSMALL' dan alan Uzuner, Zaman Çizgisi Terapisti sertifikasına sahiptir.

Üniversite 2. sınıf itibarıyla özel eğitim kurumlarında çalışmaya başlayan Uzuner, 20 yıldır aktif olarak eğitim hayatının içinde yer almaktadır. Uzuner, Mersin merkez olmak üzere bireysel ve kurumsal içerikli çalışmalarına çeşitli illerimizde devam etmektedir.

Yazarın Yayınevimizden Çıkan Kitapları

Diğer Yazarlarımızı da Görmek İster misiniz?

Cengiz Eren

Cengiz Eren

Ahmet Hamamcıoğlu

Ahmet Hamamcıoğlu

İsmail Serinken

İsmail Serinken

Bilal Gezer

Bilal Gezer

Ercan Karasu

Ercan Karasu

© Beyaz Yayınları 2019

Bugün: 16.02.2019 15:11:12

Kampanyalar ve Yeni Kitaplarımızdan Haberdar Olun

7x24online.com