İş Görüşmelerinde 40 Soruya 40 Cevap

İş Görüşmelerinde 40 Soruya 40 Cevap

 • Yazarı: Ahmet Veli Olgundeniz
 • Sayfa Sayısı: 142
 • Dizisi: İş Kitapları
 • Barkod: 9789755991689
 • ISBN:
 • Baskı: . Baskı
 • Fiyatı: 12 TL.
 • Lisede, "Vatandaşlık Bilgisi" dersimize emekli bir asker girerdi. Sınavdan önce soruları yazılı olarak verirdi. Sınavda en fazla 10 soru sorulmasına rağmen, bize en az 50 soru verir ve sınavdaki soruları bunların içinden seçeceğini söylerdi. Üstelik sınav sırasında gizli gizli kitap açmalarımıza, kopya çek-melerimize göz yumar, muzipçe gülümserdi.

  Bir sınav öncesi akşamı her zamanki gibi yine harıl harıl kopya hazırlarken annem yanıma yaklaştı, "Helal olsun öğretmene, nasıl da ders çalıştırtıyor" dedi ve gülerek gitti. Şöyle bir an dönüp kendime baktım. Her tarafımda küçük kopya kağıtları vardı. Saatlerce kitabın altını üstüne getirmiş, 50 sorunun da cevaplarını arayıp bulmuş, defalarca okumuş ve küçük kağıtlara not etmiş ve yorgunluktan bitap düşmüştüm. Bizim albay sınıftaki bütün haylazlara vatandaşlık derslerini gayet güzel öğretmeyi başarmıştı aslında. Biz ise, onu kandırdığımızı zannettik hep...

  Elinizde tuttuğunuz bu kitap, iş görüşmesi "sınavına" gireceklerin kopya kağıdı olabilir! Kitaptaki 40 sorudan birisiyle mutlaka karşılaşacaksınız ve o zaman söyleyecek doğru bir sözünüz olsun. Bir de bakmışsınız işe alım uzmanlarının mantıklarının nasıl işlediğini, neleri gözettiklerini kavrayıp kendi cevaplarınızı geliştiriyorsunuz.

  Aynı Seriden Aşağıdaki Kitapları da Görmek İster misiniz?

  Durdurulamaz İletişimci Olmak

  Durdurulamaz İletişimci Olmak

  Ali Dinler
  Tutumlu İnovasyon

  Tutumlu İnovasyon

  Navi Radjou Jaideep Prabhu
  Zenginlik Ve Refah Zihniyeti

  Zenginlik Ve Refah Zihniyeti

  Enes Olgun
  Başarıya Giden 10 Adım

  Başarıya Giden 10 Adım

  Enes Olgun
  Bir Network Marketing Süperstarı Olun

  Bir Network Marketing Süperstarı Olun

  Mary ve Wayne Christensen
  © Beyaz Yayınları 2017
  Kampanyalar ve Yeni Kitaplarımızdan Haberdar Olun

  7x24online.com